Õpetajate päev! 4.10.24

Õpetajate päev! 4.10.24 kommenteerimine on välja lülitatud

Vaimastvere Kool tähistas täna õpetajate päeva. Koolipäev oli täna eriline, sest meil oli 9 uut noort õpetajat. Hommikul andsid õpetajad ja direktor tööülesanded edasi oma mantlipärijatele.

Päeva jooksul toimus päris mitu läbiotsimist, kirjutati terve hunnik seletuskirju ja mitmeid kordi pidi ka tüdrukuid korrale kutsuma, sest muusika oli vahetunnis liiga vali. Meie kooliga liitus täna ka esimese klassi õpilane Peeter, kes oli värskelt Ruhnu saarelt Vaimastverre sattunud. Õpilased leidsid temaga kiirelt ühise keele ning muusikaõpetuse tunnis mängiti koos toolimängu.

Vaimastvere lasteaia lapsed külastasid meid koos uue abiõpetajaga ja õpilased haarasid kohe võimalusest koos nendega üks kummikuviskamise võistlus teha.

Päev lõppes hümni õppimisega, sellega said kõik kenasti hakkama. Reede oli täis naeru ja rõõmu, noored õpetajad said täiel rinnal nautida õpetajaks olemist ja õpetajad said omakorda meelde tuletada, mis tunne oli kunagi ise õpilane olla. Rohkem pilte leiab Vaimastvere Kooli facebooki lehelt! 🙂